LifeStraw® Kimler İçin?

Avcılar, trekkingciler, kampçılar, raftingciler, izciler, dağcılar gibi doğada aktif olan kişiler için:

lifestraw-kimler-icin-kamp

Donanımlı ve hazırlıklı olmak, fazla ağırlık taşımamak, doğanın değişik koşullarında hayatta kalmanın temel unsurlarından birkaçıdır.
Gerek görevli olarak gerek hobi olarak, doğada faaliyet gösteren bir avcı, trekkingci, kampçı, raftingci, izci ve bir dağcının beraberinde götüreceği elzem malzemeler ve aletler belli ve sınırlıdır.

Yolunuzu kaybettiğinizde, hava şartları geri dönmenize izin vermediğinde ya da rotanızı değiştirmek zorunda kaldığınızda hazırlıklı ve donanımlı olmanız gerekir. Ancak litrelerce su taşımanız mümkün olmayacaktır.

Oysa vahşi doğada faaliyet gösteren herkes için temiz su hayat demektir ve hayatta kalmak demektir.

Bu gibi durumlarda kurtarıcınız LifeStraw® Bireysel ve LifeStraw® Matara olacaktır.

Boynunuzda kolayca taşıyabileceğiniz LifeStraw® Bireysel veya çantanızda bulunduracağınız LifeStraw® Matara ile yolunuzdaki dereden, gölden iç rahatlığı ile kolay bir şekilde ve kana kana su içmeniz ve böylece güvenli bir şekilde rotanıza devam edebilmeniz ve tekrar sevdiklerinize kavuşabilmeniz mümkün olacaktır.

LifeStraw® Bireysel için detaylı bilgi için tıklayınız.

LifeStraw® Matara için detaylı bilgi için tıklayınız.

Depremzedeler ve Afetzedeler için:

lifestraw-kimler-icin-depremDeprem ve afetin yaratmış olduğu ulaşım ve kargaşa sorunları nedeniyle, temiz su bulmak ve temin etmek, ilk saatlerde oldukça kısıtlı veya imkânsız olmaktadır. Buna, ülkemizde yaşadığımız kötü deneyimlerde de şahit olduk, televizyonlardan izledik ve ne yazık ki temiz su ihtiyacının ne kadar hayati önem taşıdığını öğrendik.

Bu durumlarda da LifeStraw® can suyunuz olacaktır.

  • Kızılay ve benzeri yardım kuruluşları ya da bölge sorumlu kurumları:
    Kızılay ve benzeri yardım kuruluşları ya da bölge sorumlu kurumlarının şişe su dağıtmak yerine LifeStraw® dağıtmakla, bu kadar elzem ve o kadar da daimi bir ihtiyaç olan suyu sürekli bir şekilde depremzedelere ve afetzedelere tedarik etmiş olacaktır. Böylece su kıtlığı ve dolayısıyla su kıtlığın yol açtığı salgın hastalıkların önüne geçişmiş olacaktır.Bireylere dağıtılacak LifeStraw® Bireysel ve ailelere dağıtılacak LifeStraw® Aile ve çadır bölgelerinde bulundurulacak LifeStraw® Mahalle Damacana tüm depremzedelerin ve afetzedelerin daha fazla mağdur olmamalarını ve en temel ihtiyaçlardan biri olan suyun her daim mevcut olmasını sağlayacaktır.
  • Bireyler:
    Bilinçli ve tedarikli bir birey olarak LifeStraw® Bireysel satın alarak ve evinizde hazır bulundurarak, kendinizi ve sevdiklerinizi beklenmedik durumlarda güven altına alabilirsiniz. 


LifeStraw® Bireysel
detaylı bilgi için tıklayınız .

LifeStraw® Aile detaylı bilgi için tıklayınız.

LifeStraw® Evim detaylı bilgi için tıklayınız.

LifeStraw® Mahalle Damacana detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Kazazedeler için:

lifestraw-kimler-icin-kazaBilinçli ve sorumlu bir araba sahibinin veya sürücünün bagajında, olası bir kaza durumunda gerekli ilk müdahaleyi yapabilmek adına ve donanımlı olmak amacıyla bir ilk yardım çantası bulundurmaktadır.

Ancak, bu ilk yardım çantası içinde yara almanıza karşı ilk müdahale malzemeleri bulunmaktadır. Oysa o korku ve heyecan anında içimizi rahatlatacak ve olay karşısında direncinizi artıracak sudur.

Ancak, beklenmedik bir anda, arabamızda su bulunmayabilir veya kaza sebebiyle arabanızda bulunan içme suyunuzu kaybetmiş olabilirsiniz.

Örneğin araba yoldan çıkabilir veya mekanik bir arızdan dolayı ya da bir kaza sonucu sizi ıssız bir yerde mağdur edebilir. Bu gibi durumlarda arabanızda bulunan ilk yardım çantanızda bir LifeStraw® Bireysel bulundurulması sizi daha güvenli kılacaktır. Etraftaki herhangi bir su kanalından güvenli bir şekilde su içebilecek ve yardım ulaşasıya kadar kendinizi ve arabanızdaki diğer yolcuları güven altına almış olacaksınız.

LifeStraw® Bireysel detaylı bilgi için tıklayınız.

Ev kullanımı için:

Musluklarımızdan akan suyumuzun maalesef tam temiz ve sağlıklı olmamasından ötürü içme suyu olarak kullanamamaktayız. Dolayısıyla içme suyu dışarıdan satın alarak temin edilmektedir.

Ancak, musluğumuzdan akan suyumuzu her şey için ve gönül rahatlığı ile kullanabildiğimizi düşünürsek, hem içme suyu için harcanılan paralarımızı tasarruf etmiş, hem de zaman zaman içme suyumuzun tükenmesi anından sipariş ettiğimiz içme suyumuzun teslim edilmesi ana kadar, yaşadığımız zaman mağduriyetimizden de kurtulmuş oluruz.

Kaynaklarımızın daha verimli bir şekilde kullanmamız gerek doğaya gerek kendimizi önemsiyor olmamız anlamına gelir. Bilinçli, sağlıklı ve aynı zamanda da aile bütçesini düşünen bir nesil olarak kalıcı ve güvenli bir çözüm ararız.

Bu düşünce çerçevesinde ev kullanımı için birçok ev su arıtma seçenekleri mevcuttur. Ancak, LifeStraw® Evim ürünün farkı Dünyaca meşhur ve ödüllü,  arıtma standartlarının hayli üstünde bir arıtma yapma kapasitesine ve teknolojisine sahip olağanüstü bir ürün olmasıdır.

LifeStraw® Evim ile evinizde veya iş yerinizde musluklarınızdan akan suyu, içme suyunuz olarak kullanabileceksiniz.

LifeStraw® Evim detaylı bilgi için tıklayınız.


LifeStraw®
Play Çocuk
Karbon Kapsül
(2. Jenerasyon Matara ve Çelik)
LifeStraw®
2. Jenerasyon
Yedek Filtre
LifeStraw®
Yedek Filtre
Matara için
LifeStraw®
Evim Yedek Filtre
 
LifeStraw®
2.JenerasyonMatara
LifeStraw(R)
Matara
LifeStraw®
Bireysel
LifeStraw® Mahalle Damacana