Hakkımızda

HAYAT KURTARAN PİPET ‘LIFESTRAW’

LifeStraw® ürünleri spor yaparken, doğal afetlerde ve vahşi doğada temiz su ihtiyacınızı karşılayarak hayatta kalmanızı sağlıyor.
Küresel olarak büyük bir sorun haline gelen kirli su kaynaklarının, her geçen gün artmasıyla birlikte insanlar için temiz su bulmak giderek zorlaşıyor. Hayatta kalmamızı sağlayan suyun güvenle kullanılabilmesi için artık arıtma sistemlerine ihtiyaç giderek artıyor. Lifestraw da bu ihtiyaca yönelik Danimarkalı Vestergaard Frandsen tarafından icat edilip tasarlanan doğal bir arıtma yöntemidir.
‘Hayat Kurtaran Pipet’ olarak anılan Lifestraw, herkesin kullanabileceği pratiklikte tasarlanmış bir bireysel su filtreleme sistemi. Boyunda, çantada, elde kolayca taşınabilen bu ürün elektriksiz, pompasız, pilsiz bir şekilde çalışıp temiz su içmenizi sağlıyor.
Lifestraw’un dünyada en çok tanınan ürünü olan Hayat Kurtaran Pipet, 56 gr ağırlığı ve 2.5 cm genişliğindeki ipi ile boyunda rahatlıkla taşınabiliyor. Dayanıklı plastikten ve çevre dostu malzemeden üretilen ürün, filtreleme fonksiyonu ile kirli suyu temizliyor. Lifestraw teknolojsiyle üretilen pipetin bir ucu; kirli de olsa su kaynağına yerleştirip, diğer ucu ağıza alınarak temizlenmiş su rahatlıkla pipet ile içilebiliyor.
Can Suyu…
Lifestraw özellikle doğal afet ve kazalarda insanların daha uzun süre hayatta kalmasına yardımcı oluyor. Bu nedenle ilkyardım çantalarının vazgeçilmez ürünü olan Hayat Kurtaran Pipet, deprem gibi afetlerde kapalı bir alanda zorunlu olarak kalındığında pis tuvalet suyunu bile içilebilir hale getirebiliyor.


error: Content is protected !!