Yasal Uyarı

www.hayatkurtaranpipet.com web sitemizi taramaya ve kullanmaya devam etmekle, aşağıdaki yasal uyarıyı, kullanım şartları ile birlikte bu web sayfaya ilişik olan Mikla A.Ş ile aranızdaki ilişkiyi düzenleyen, bu gizlilik politikamız ile uyumlu olmayı ve bunlar tarafından yükümlü kılınmayı kabul ediyor olmanız anlamına gelmektedir.

“Mikla A.Ş ve” veya “bizleri” veya “biz” terimleri, Mikla A.Ş’nin sahibini temsil etmektedir. “Siz” terimi ise web sayfamızın kullanıcısını veya izleyicisini temsil etmektedir.

Bu bilgilere ilişik olarak herhangi bir sorununuzu çözmek için, lütfen maiu@mikla.biz adresine mail göndererek bizim ile iletişime geçiniz.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler sadece genel bilgi içeriklidir. Veriler Mikla A.Ş tarafından temin edilmiştir. Her ne kadar verileri güncel ve doğru bir şekilde sunmayı amaç edinsek de bunlara ilişik olarak hiçbir garanti veya taahhütte bulunmamaktayız. Dolayısıyla, bu verilere bağladığınız herhangi bir güven, kendi sorumluluğunuzdadır.

Mikla A.Ş; hiçbir durumda herhangi bir kayıp veya hasar için sorumlu olmayacağı gibi dolaylı veya netice itibarı ile veri kaybından meydana gelebilecek herhangi kayıp veya hasardan veya bu web sitenin kullanımı ile bağlantılı olarak veri veya kâr kaybından dolayı meydana gelebilecek herhangi bir kayıp veya hasardan da sorumlu tutulmayacaktır.

Web sitenin sorunsuz çalışmasını sağlamak üzere tüm çabalar sarfedilmiştir. Ancak, Mikla A.Ş web sitesinin kontrolümüz haricindeki teknik hususlardan dolayı geçici olarak kullanılamıyor olmasından sorumluluk üstlenmemekte ve yükümlü olmamaktadır.

Bu sitede mevcut olan hiçbir şey ima yoluyla, itiraz hakkının düşmesi veya başka herhangi bir lisans ya da herhangi bir telif hakkı, patent, ticari marka veya Mikla A.Ş ya da üçüncü şahsa ait diğer mülkiyet ile ilgili olarak tefsir edilmemelidir.

Grafik görüntüler, ses, video, html kodu, tuşlar ve metinler dâhil olmak üzere, ancak bunlarla da sınırlı olmamak kaydı ile bu site ve bu sitede sunulan içerikler Mikla A.Ş ’nin yazılı onayı alınmaksızın, herhangi bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, aktarılamaz veya dağıtılamaz. Ticari amaçlı olmaksızın ve sadece kişisel kullanım için, evraklarda herhangi bir şekilde değişiklik yapmama ve tüm telif hakları, ticari markaları ve diğer tescil bildirimleri korumanız şartıyla ve yalnızca tek bir sefere mahsus olmak üzere, herhangi bir bilgisayarda, dosyalarının birer kopyasını indirebilir, görüntüleyebilir ve yazıcıdan birer çıktısını alabilirsiniz.

Bu sitede sağlanan veriler ücretsiz ve sadece bilgilendirme amaçlı olup, Mikla A.Ş ile sizin aranızda bir ticari ya da profesyonel hizmetler ilişkisi yaratmamaktadır.

Bu web sitesi aracılığıyla Mikla A.Ş himayesi altında olmayan başka web sitelerine bağlantı kurabilmektesiniz. Bu sitelerin niteliği, içeriği ve kullanılabilirliği hakkında hiçbir yetkiye sahip olmamaktayız. Bu bağlantıların herhangi birinin dâhil edilmesi, mutlaka bir öneride bulunmak veya bu bağlantıların içinde ifade edilen görüşlerine onay vermek anlamına gelmemektedir.

Buna ilaveten, bu tür sitelerde ve bu sitelerde, ziyaretiniz esnasında, ulaştığınız bilgilerin korunması ve gizliliği hakkında sorumlu olmamız ile birlikte, işbu gizlilik bildirimine tabi değildirler. Bu durumlarda dikkatli olmalı ve söz konusu web sitelerine ait geçerli gizlilik bildirimlerine bakmalısınız.


error: Content is protected !!